STAWISZYN.PL

2014-03-21 10:00:44

Grzegorz Kaczmarek

Turniej tenisa stołowego pod patronatem Rady Miejskiej w Stawiszynie

W dniu 15.03.2014 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Stawiszynie zgromadzili się wszyscy miłośnicy popularnego ping ponga by wziąć udział w Turnieju pod patronatem Rady Miejskiej w Stawiszynie.

Rozgrywki podzielone zostały na dwie kategorie wiekowe: Do lat 18 oraz kategoria OPEN. W pierwszej z nich udział wzięło 8 zawodników. Najlepiej wypadł Michał Wójcik, który w finale pokonał Pawła Czaprowskiego. W meczu o trzecie miejsce Marcin Margiela nie bez problemów uporał się z przedstawicielem Zespołu Szkół w Stawiszynie – Mateuszem Nowickim. Druga część zawodów to potyczka 22 zawodników. Zwyciężył Włodzimierz Majkowski w finale pokonując Michała Borowskiego. Trzecie miejsce przypadło Adamowi Kopytce, który wygrał z Michałem Wójcikiem (zwycięzca kategorii do lat 18).

Pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowała Rada Miejska w Stawiszynie a  wręczyli jej przedstawiciele: Andrzej Rachwał, Justyna Urbaniak, Milena Szymańska, Barbara Żurawa i Wojciech Stasiak.

Podczas trwania turnieju Fundacja Serce Dla Serca przeprowadziła zbiórkę pieniędzy i nakrętek na rehabilitacje ciężko chorego Michała.

Organizatorami turnieju byli Grzegorz Kaczmarek i Jacek Nowakowski.