STRONA ARCHIWALNA

Nowa strona internetowa:

STAWISZYN.PL

2015-02-11 11:04:38

II i IV MIEJSCE W NOWOROCZNYM TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ DLA CHŁOPCÓW ZE STAWISZYNA

Kaliska „Arena”  w dniu 29.01.2015 gościła młodych adeptów siatkówki, gdzie rozgrywany był Noworoczny Turniej Mini Piłki Siatkowej Czwórek - chłopców. Łącznie wystartowało 7 zespołów a mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów. Znakomicie spisali się zawodnicy ze Stawiszyna, których dwa zespoły znalazły w finałowej czwórce.  W klasyfikacji końcowej Stawiszyn I zajął II miejsce a Stawiszyn II uplasował się na IV miejscu.

W meczu o I miejsce zmierzyła się Szkoła Podstawowa nr 17 z Kalisza – Stawiszyn I  (w składzie: Wojciech Janczak, Michał Rogacki, Maciej Glapa, Dawid Gulczyński). Mecz stał na bardzo dobrym poziomie i przykuł uwagę wielu kibiców. W pierwszym secie lepszym zespołem okazał się Stawiszyn odnosząc zasłużone zwycięstwo. W drugim secie wygrała  SP nr 17 i doprowadziła do tie-breaku. W tie-breaku minimalnie lepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 17 i to ona okazała się zwycięzcą Noworocznego Turnieju w Kaliszu.

W meczu o III miejsce Stawiszyn II (w składzie: Jakub Kowaliński, Artur Sztark,  Karol Pawlak, Bartosz Bartczak) przegrał po wyrównanym meczu w tie-breaku 2-1  i ostatecznie uplasował się na IV miejscu.

Organizatorzy po zakończonym turnieju wręczyli medale za miejsca I-III, dyplomy i statuetki dla najlepszych zawodników swoich zespołów (Stawiszyn I – Wojciech Janczak, Stawiszyn II - Jakub Kowaliński).

2015-11-30

Urząd Gminy i Miasta w Stawiszynie, 62-820 Stawiszyn, ul. Szosa Pleszewska 3, pow. kaliski, woj. wielkopolskie,
tel.: +48.(62) 752 80 79, fax: +48.(62) 752 80 97, email: sekretariat@stawiszyn.ugim.gov.pl, http://www.stawiszyn.pl,
NIP: 968-03-71-325, Regon: 000 52 94 40
numer konta: BS Pleszew O/Stawiszyn 82 8407 0003 0500 0101 2000 0005