STRONA ARCHIWALNA

Nowa strona internetowa:

STAWISZYN.PL

2015-03-23 09:47:41

III MIEJSCE W FINALE REJONU KALISKIEGO 2014/2015 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW DLA STAWISZYNA!!!

W dniu 07.03.2013. odbył się Finał Rejonu Kaliskiego Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej chłopców w Kaliszu. Szkoła podstawowa ze Stawiszyna awans do Finału Rejonu wywalczyła we własnej hali podczas Mistrzostw Powiatu, pokonując bardzo pewnie wszystkie zespoły 2 – 0. Bardzo dobry rezultat w  Mistrzostwach Powiatu Kaliskiego napawał optymizmem przez zmaganiami w Finale Rejonu Kaliskiego,

4. SP RYCHTAL

Młodzi siatkarze ze Stawiszyna dobrze rozpoczęli turniej od zwycięstwa ze szkołą podstawową z Pleszewa. W drugim meczu Stawiszyn pewnie rozgromił SP 18 Kalisz.

W fazie grupowej Stawiszyn w trzecim meczu zmierzył się z Krotoszynem. Był to mecz o I miejsce w grupie A. Zwycięzca tego meczu otrzymał możliwość gry o I miejsce w Finale Rejonu Kalisz. Zawodnicy ze Stawiszyn po świetnym początku rozgromili Krotoszyn w I secie 25-16. Drugi set należał już do Krotoszyna. Decydujący okazał się tie-break. Nasi zawodnicy mimo prowadzenia 12-9 ulegli 15-13 i pozostała im walka o III miejsce w Rejonie Kalisz. W meczu o III miejsce Stawiszyn pewnie pokonał SP Grabów i uplasował się
w końcowej klasyfikacji na III miejscu w Finale Rejonu Kalisz. W meczu finałowym Krotoszyn pokonał SP 17 Kalisz 2-1.

SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ ZE STAWISZYNA REPREZENTOWALI:
WOJCIECH JANCZAK, DAWID GULCZYŃSKI, MICHAŁ ROGACKI, MACIEJ GLAPA, JAKUB KOWALIŃSKI, ARTUR SZTARK, KAROL PAWLAK, MIKOŁAJ BEDNAREK, BARTOSZ BARTCZAK.

2015-11-30

Urząd Gminy i Miasta w Stawiszynie, 62-820 Stawiszyn, ul. Szosa Pleszewska 3, pow. kaliski, woj. wielkopolskie,
tel.: +48.(62) 752 80 79, fax: +48.(62) 752 80 97, email: sekretariat@stawiszyn.ugim.gov.pl, http://www.stawiszyn.pl,
NIP: 968-03-71-325, Regon: 000 52 94 40
numer konta: BS Pleszew O/Stawiszyn 82 8407 0003 0500 0101 2000 0005